Mesačník spoza plota

V rýchlosti dní sa ľahko stane, že človek si ani nespomenie, ako dlho už nenavštívil svoj obľúbený blog. Nenakukol, čo tí dvaja blázni spoza plota porábajú. Nevyskúšal nový recept, nezamyslel sa nad metaforami života.

A tak mi napadlo, že by som vám mohla posielať raz za mesiac prehľad aspoň posledných desiatich článkov uverejnených na blogu za posledný mesiac. Desiateho chodí výplata, a tak som mesačník načasovala na dvadsiaty deň v mesiaci, nech sa máte na čo tešiť. Články, ktoré vám prídu, budú radené od najnovšieho po najstarší a bude to mix receptov, zamyslení a čohokoľvek, čo bude uverejnené na blogu.

20.11. o 8:00 príde tým, ktorí sa už prihlásili na odber noviniek, e-mail s prehľadom tých posledných článkov prvý mesačník. Kto ešte nie ste prihlásený, tu je možnosť, stačí vyplniť váš e-mail.

Okrem toho, že každý mesiac si môžete pohodlne vyložiť nohy a čítať jeden článok za druhým, výhodou odoberania týchto RSS je aj to, že e-mail s článkami môžete jednoducho preposlať kamarátom e-mailom alebo zdieľať na sociálnych sieťach. O blogu spoza plota sa dozvie viac ľudí a ja dúfam, že tu nájdu inšpiráciu pre dušu aj do kuchyne. Čo poviete?

Každý nový článok e-mailom?

Ak nechcete čakať na mesačný prehľad a nechcete premeškať žiadny nový článok, v tom prípade vás pozývam využiť možnosť odoberať e-mailom každý nový článok. Stačí svoju e-mailovú adresu vyplniť v dolnej časti blogu. Vždy, keď bude publikovaný nový článok, dostante ho aj e-mailom.

Novinky a e-knihy

Niektorí z vás, drahých čitateľov, sa prihlásilo na odber noviniek aj/ alebo e-kníh. Ako to dopadlo? Ako je rok dlhý, neprišlo vám nič. Nebojte sa ale, budúci rok bude rokom, kedy vám všetky sľuby vynahradím!

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.