O nás

Účelom a cieľom zmeny, ktorú sme realizovali koncom roka 2015 bolo zladiť naše osobné a pracovné životy, žiť vnímavo, pomalšie a zdravšie. Jedna vec je zbaliť sa a odísť z mesta, druhá vec je uživiť sa. S predajom ovocia a zeleniny ešte chvíľu počkám, predsa len nie som rodený Mičurin. O to väčšiu radosť mám, že moje odborné vedomosti a skúsenosti môžem aktívne používať aj spoza plota. Moji klienti sú totiž všade a ja za nimi rada vycestujem kam treba. A naopak, tých, ktorí si urobia výlet ku nám, rada uvítam a ponúknem pohárom bylinkového čaju alebo čerstvo zomletou kávou, pri ktorej preberieme vaše ciele a sny.


Individuálne on-line poradenstvo je  určené najmä tým z vás, ktorí máte radi svoju slobodu, nechcete strácať čas cestovaním, parkovaním a zložitým hľadaním vhodného termínu kurzu.  Získate nové vedomosti a inšpiráciu v pohodlí vášho domova, nech ste kdekoľvek na svete. Začať  môžete kedykoľvek, nie ste viazaný začiatkom programu. Skoré ranné alebo večerné termíny sú schodnou možnosťou pre každého zaneprázdneného človeka.

V lokalite Šahy si môžete dopriať individuálnu osobnú konzultáciu. V  prípade priaznivého počasia ju môžeme realizovať na čerstvom vzduchu, vo vinohrade. Zmena lokality pri konzultácií  je príjemným zážitkom, pomáha lepšie sa otvoriť, získať nadhľad, stimuluje vnímanie a intenzitu učenia sa. Vybehnite zo svojho stereotypu, urobte si výlet a príďte sa dotknúť zeme. Ktovie, aké skvelé riešenia sa vynoria v novom prostredí?

Online konzultácia trvá 90 minút, outdoor 3 hodiny a dlhšie podľa dohody a vašich časových možností. Získavate koncentrovanú individuálnu pozornosť a obsah pripravený vám na mieru, bez odbočiek a tém, ktoré vás nezaujímajú. Namiesto jednorázového školenia dostávate za porovnateľnú cenu  intenzívnejšiu podporu na mieru, a to v trvaní niekoľkých týždňov, čo vám pomôže pri uvedení naučeného do vašej praxe, udržaní motivácie a dosahovaní reálnych výsledkov.


Hľadanie povolania

Nebaví vás to už v práci? Zhoršili sa vzťahy, pribudlo povinností alebo máte pocit stagnácie? Možno je načase to zmeniť, hlavne, ak už dlhodobejšie zažívate stres, bolí vás hlava alebo žalúdok a každú nedeľu večer máte nepríjemné pocity. Takto to nemá a nemusí byť! Počas svojej praxe som už videla mnohokrát, ako sa moji klienti dostali z na prvý pohľad bezvýchodiskovej situácie do úplne novej, oveľa lepšej práce. Staňte sa mojim spokojným klientom aj vy!

Čo získate:

 • Zmapovanie a zmeranie vašich kompetencií (silných stránok)
 • Konkrétne informácie o možnostiach zamestnania vzhľadom na vaše kariérové ciele
 • Aktívnu pomoc pri hľadaní nového uplatnenia, vrátane prípravy na pracovný pohovor
 • Akčný plán s konkrétnymi kroky ku dosiahnutia vášho kariérového cieľa
 • Priebežne budete dostávať výsledky testov a sebahodnotiacich aktivít
 • V závere dostanete SWOT analýzu vašej kariérnej cesty (riziká a príležitosti)
 • Vypracujeme spoločne dokumentáciu ako životopis, motivačný list, LinkedIn profil

Podnikanie pre začiatočníkov

Získať informácie je jednoduché. Získať kvalitné informácie, overené a overiteľné, je už ťažšie. Chcete dôveryhodné odpovede?  Chcete si namodelovať, či by váš nápad bol naozaj dobrým nápadom z podnikateľského pohľadu? Ako by ste ho mohli pozmeniť tak, aby fungoval? Načrtnite si svoj biznis plán, diskutujte o ňom a ušetrite si more starostí a zbytočných nákladov.

Čo získate:

 • Podnikateľský plán
 • Prieskum trhu. Osvedčené metódy, ktoré vám môžu ušetriť veľa času a peňazí
 • Marketingové minimum: Princíp 4 Ps v praxi
 • Strategické minimum: PORTER, PESTLE, MAP, SWOT a iné užitočné rozhodovacie metódy
 • Finančné minimum: Investície a zdroje, kalkulácia nákladov a cenotvorba
 • Personalistické minium: zamestnávanie, zákonník práce, práva a povinnosti zamestnávateľa
 • Právne minimum: zmluvy, licencie, obchodný zákonník, vymáhanie pohľadávok, e-shopy, GDPR

Objednávky a kontakt


Dimensions Consulting Services s.r.o. vznikla v roku 2013 ako vzdelávacia spoločnosť poskytujúca firemné vzdelávanie a kariérové poradenstvo. Pre firemných klientov poskytujeme odborné školenia poradenstvo zamerané na oblasť HR a služby v oblasti ochrany osobných údajov.