Program pre sebapoznávanie a osobný rast

Konzultácia alebo cyklus konzultácií s prvkami mentoringu aj koučingu. Získavate koncentrovanú pozornosť a obsah pripravený vám na mieru. Pomôžem vám zorientovať sa vo vašich pocitoch, prekonať obavy a podporím vás pri prvých krokoch ku zmene, po ktorej túžite.

Individuálne poradenstvo je ideálnou sebapoznávacou cestou pre ľudí, ktorí:

  • sa chcú zmeniť, posunúť, ale nevedia, kde začať
  • sú v novej situácii, v ktorej sa nevedia zorientovať
  • plánujú závažnú zmenu, alebo si nedôverujú
  • dochádzajú im sily a majú pocit, že vyhoreli alebo vyhárajú

Mentoring

Ak chcete svoje pracovné alebo osobné ciele dosiahnuť bez robenia zbytočných chýb, jednoduchšie a rýchlejšie, vyskúšajte mentoring. Ide o dlhodobejší vzťah, počas ktorého sa s vami delím o vedomosti, zdroje, praktické informácie, dostávate spätnú väzbu a plnú podporu pri dosahovaní vášho cieľa.

Koučing

Ako váš sprievodca pri ceste vašou vnútornou krajinou ku vašim vlastným zdrojom, vás budem navigovať pomocou koučovacích otázok, k rozpoznaniu svojich talentov a k budovaniu vlastnej vnútornej sily. Tému, cieľ a tempo pokroku stanovíte vy. Aj vy môžete načrieť do bohatstva svojich pokladov, stačí ich znovu objaviť a prijať.

Ako spolupráca prebieha

Osobné stretnutia sú možné v tichom a pokojnom prostredí vinice v Šahách. Naša vínna pivnica ponúka nevšedný priestor pre zamyslenia. Súčasťou osobného stretnutia je aj malé občerstvenie, písacie pomôcky, v prípade záujmu aj prechádzka po vinici. Po prechádzke a občerstvení začne koučing samotný. Virtuálne stretnutia cez Skype sú však plnohodnotou alternatívou čo sa týka hĺbky dialógu a dosiahnutých výsledkov.

Pri prvom stretnutí sa zoznámime a definujeme cieľ – čo chcete riešiť, zmeniť, získať, čo vás motivuje. Na základe tohto rozhovoru pripravím program pre vás na mieru – a začneme!

Súčasťou mentoringového programu sú aj individuálne pripravené testy a úlohy, aby ste čo najrýchlejšie a čo najjednoduchšie získavali tie informovácie a vedomosti, ktoré potrebujete.

Čo za to

Mentoring a koučing:

  • základná sadzba: 75 eur/ 1 stretnutie (jedno stretnutie = 60 – 90 minút)
  • zvýhodnená sadzba za 3 stretnutia: 55 eur/ 1 stretnutie, spolu 165 eur
  • zvýhodnená sadzba za 6 týždňový program: 290 eur ( = 48,30 eur za 1 stretnutie)

V cene dostávate koučovacie alebo mentoringové stretnutia a študijné materiály, v prípade osobného stretnutia aj chutné občerstvenie.

Chcete sa objednať?

Platobné a storno podmienky

Na základe vašej nezáväznej objednávky vám vystavím zálohovú faktúru, ktorú vám pošlem e-mailom. Po úhrade bude váš termín fixne zarezervovaný a budem sa tešiť na naše stretnutie. Stáli klienti majú možnosť úhrady v hotovosti na mieste alebo po stretnutí.

Ak vám prídu do cesty prekážky, tak stretnutie môžete zrušiť 24 hodín pred dohodnutým termínom a peniaze vám v plnej výške vrátim, alebo – ak si budete želať – si dohodneme nový termín.

Ak na stretnutie neprídete a neoznámite mi to najneskôr do 09:00 hod. daného dňa, kedy bolo stretnutie dohodnuté, uplatňujem si 100% stornopoplatok. Výnimkou sú len mimoriadne prírodné alebo rodinné či zdravotné udalosti.