Program pre sebapoznávanie a osobný rast

Konzultácia alebo cyklus konzultácií s prvkami mentoringu aj koučingu. Získavate koncentrovanú pozornosť a obsah pripravený vám na mieru. Pomôžem vám zorientovať sa vo vašich pocitoch, prekonať obavy a podporím vás pri prvých krokoch ku zmene, po ktorej túžite.

Individuálne poradenstvo formou mentoringu je ideálnou sebapoznávacou cestou pre ľudí, ktorí:

  • sa chcú zmeniť, posunúť, ale nevedia, kde začať
  • sú v novej situácii, v ktorej sa nevedia zorientovať
  • plánujú závažnú zmenu, alebo si nedôverujú
  • dochádzajú im sily a majú pocit, že vyhoreli alebo vyhárajú

Mentoring

Ak chcete svoje pracovné alebo osobné ciele dosiahnuť bez robenia zbytočných chýb, jednoduchšie a rýchlejšie, vyskúšajte mentoring. Ide o dlhodobejší vzťah, počas ktorého sa s vami delím o vedomosti, zdroje, praktické informácie, dostávate spätnú väzbu a plnú podporu pri dosahovaní vášho cieľa.

Ako váš sprievodca pri ceste vašou vnútornou krajinou ku vašim vlastným zdrojom, vás budem navigovať pomocou koučovacích otázok, k rozpoznaniu svojich talentov a k budovaniu vlastnej vnútornej sily.

Tému, cieľ a tempo pokroku stanovíte vy. Aj vy môžete načrieť do bohatstva svojich pokladov, stačí ich znovu objaviť a prijať.

Ako spolupráca prebieha

Stretnutia prebiehajú virtuálnou formou cez ZOOM.

Prvý rozhovor je nezáväzný. Cieľom je, aby sme sa zoznámili a definovali čo chcete riešiť, zmeniť, získať. Na základe tohto rozhovoru pripravím program pre vás na mieru – a začneme!

Súčasťou mentoringového programu sú aj individuálne pripravené testy a úlohy, aby ste čo najrýchlejšie a čo najjednoduchšie získavali tie informovácie a vedomosti, ktoré potrebujete.

Cenník

  • základná sadzba: 75 eur/ 1 stretnutie
  • zvýhodnená sadzba za 3 stretnutia: 180 eur
  • zvýhodnená sadzba za 6 týždňový program: 290 eur

Chcete sa objednať?

Platobné a storno podmienky

Na základe vašej nezáväznej objednávky vám vystavím zálohovú faktúru, ktorú vám pošlem e-mailom. Po úhrade bude váš termín fixne zarezervovaný a budem sa tešiť na naše stretnutie. Stáli klienti majú možnosť úhrady v hotovosti na mieste alebo po stretnutí.

Ak vám prídu do cesty prekážky, tak stretnutie môžete zrušiť 24 hodín pred dohodnutým termínom a peniaze vám v plnej výške vrátim, alebo – ak si budete želať – si dohodneme nový termín.

Ak na stretnutie neprídete a neoznámite mi to najneskôr do 09:00 hod. daného dňa, kedy bolo stretnutie dohodnuté, uplatňujem si 100% stornopoplatok. Výnimkou sú len mimoriadne prírodné alebo rodinné či zdravotné udalosti.