Tarotový koučing

Tarotový koučing vám pomôže zamyslieť sa nad tým, čo pre seba môžete urobiť vy. Vami vytiahnuté karty slúžia ako odrazový (alebo obrazový?) mostík, ktorý vám pomôže sa zamerať na cieľ. Váš skutočný cieľ.  Pomôže vám pozrieť sa na situáciu z nového uhla pohľadu, pomenovať doteraz potláčané pocity a pochopiť situáciu, v ktorej sa nachádzate.

Pomôže vám:

  • zistiť, ako dobre ste pripravená alebo pripravený prijať rozhodnutie
  • porozmýšľať o rizikách zmeny alebo zotrvania v súčasnom stave
  • identifikovať vaše skutočné silné stránky
  • pri rozhodovaní či a čo zmeniť
  • zistiť, v akej emócii ste sa zasekli a ako z toho von
  • ujasniť si priority
  • ujasniť si, čo naozaj chcete
  • naplánovať konkrétne kroky ku dosiahnutiu svojho cieľa

Ako to prebieha

Osobný tarotový koučing môžete absolvovať osobne u nás, v tichom a pokojnom prostredí vinice. Naša vínna pivnica ponúka nevšedný priestor pre zamyslenia. Súčasťou osobného stretnutia je aj malé občerstvenie, písacie pomôcky, v prípade záujmu aj prechádzka po vinici. Po prechádzke a občerstvení začne koučing samotný.

Koučing samotný prebieha tak, že najprv sformulujete svoju otázku. Keď si budete istí, že ste ju sformulovali tak, ako ste chceli, vytiahnete si karty. Prebehne rozhovor, najprv vaša interpretácia, moje doplňujúce otázky a ako bude rozhovor naberať na dynamike a hĺbke, odpovede a riešenia sa budú vynárať z hlbín vašej prebudenej intuície,

Celková doba trvania je 2 – 3 hodiny, počas ktorých sa vám budem naplno venovať. Cena za túto službu je 75 eur. Pre klientov, ktorí si objednajú 3 a viac stretnutí je cena za službu 55 eur.

Chcete sa objednať?

Platobné a storno podmienky

Na základe vašej nezáväznej objednávky vám vystavím zálohovú faktúru, ktorú vám pošlem e-mailom. Po úhrade bude váš termín fixne zarezervovaný a budem sa tešiť na naše stretnutie. Stáli klienti majú možnosť úhrady v hotovosti na mieste alebo po stretnutí.

Ak vám prídu do cesty prekážky, tak stretnutie môžete zrušiť 24 hodín pred dohodnutým termínom a peniaze vám v plnej výške vrátim, alebo – ak si budete želať – si dohodneme nový termín.

Ak na stretnutie neprídete a neoznámite mi to najneskôr do 09:00 hod. daného dňa, kedy bolo stretnutie dohodnuté, uplatňujem si 100% stornopoplatok. Výnimkou sú len mimoriadne prírodné alebo rodinné či zdravotné udalosti.