O nás

Pre zmenu, ktorú sme realizovali koncom roka 2015 sme sa rozhodli po dlhých rozhovoroch a ku rozhodnutiu došlo tak nejak prirodzene, keď sa aj okolnosti v našom živote utriasli do podoby, ktorá nám presťahovanie umožnila.

Cieľom, prečo som sa chcela z mesta odsťahovať ja osobne, bolo zladiť naše osobné a pracovné životy. Tráviť spolu viac času. Nežiť na dlh. Žiť vnímavo, pomalšie, zdravšie a slobodnejšie. Ako sa nám darí a ako sa adaptujeme na zmenu, popisujem v príbehoch spoza plota. Blog sa postupne plnil okrem príbehov aj bylinkami, receptami, dumkami. Postupom času som sa aj ja po chorobe vrátila do pracovného tempa, tentokrát už spoza plota.

Spolupracujem s klientmi, ktorých podporujem pomocou analýz a tvorby stratégií zameraných na zvýšenie ziskov a zviditeľnenie či presadenie na trhu. Spolupráce bývajú skôr dlhodobé, pretože mnohé rozhodnutia a okolnosti potrebujú čas dozrieť. Veľmi rada sprevádzam rodinné podniky v obdobiach transformácie z rodinne ku procesne riadenej spoločnosti, pomáham malým a stredným podnikom zorientovať sa v legislatívnej džungli a nastaviť správne okrem iného aj úroveň ochrany osobných údajov. Zároveň ako odozva na dopyt klientov ostávajú v ponuke aj dlhodobo obľúbené programy Hľadanie povolania a Sebapoznávanie a osobný rast.

Som tu pre vás. Ak myslíte, že potrebujete moju pomoc, kontaktujte ma.